مراسم تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید شهر تاریخی گز برخوار

نوشته شده توسط ahmad marateb در آبان ۲۶, ۱۳۹۲ – ۱۱:۲۵ ق.ظ -

1130_1 1130_2 1130_3

سرانجام بعد از ماه ها تلاش و پیگیری و جلسه های مکرر با شهرداران معرفی شده، شورای شهر گز از بین حدود ۲۰ گزینه با انتخابی شایسته و زیبا جناب آقای مهندس قدرت اله قاسمی را به عنوان شهرداری اصلح و با سابقۀ کاری بالا در شهرداری و فرمانداری و استانداری انتخاب کردند و نظربه شایستگی های ایشان حکم انتصابشان برای شهرداری گزسریعاً توسط استاندار محترم استان جناب دکتر زرگرپورامضاء و امروز در تالار ارغوان شهر گز با حضور جناب آقای سعید بخش ( امور شهرداری ها و شوراهای شهر استان ) و جناب آقای هادی زاده (فرماندار محترم شهرستان ) و معاون محترم سیاسی ایشان وهیأت همراه و جناب آقای حسینعلی حاجی نماینده محترم مردم درمجلس شورای اسلامی و امام جمعه محترم و مردم فرهنگی و شهید پرور شهر مراسم تودیع آقای امینیان پور شهردار سابق و معارفه آقای مهندس قاسمی شهردار جدید برگزار تا شهرداری و شورای شهر کارهای عمرانی و خدماتی و فرهنگی و . . . شهر را با قوت بیشتری ادامه دهند.

1130_4 1130_5 1130_6
این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید توسط آقای محمدیان عضو شورای شهر و خیر مقدم آقای علی عباسی و امام جمعه محترم شروع و سپس آقای امینیان پورارائه گزارشی از فعالیت شهرداری گذشته و پس از آن نماینده محترم مردم و فرماندار محترم شهرستان ایراد سخن فرمودند و خواستند که شورا و شهردار با همدلی و تلاش برای آسایش و ایجاد محیطی امن برای مردم گز بکوشند و با سخنرانی و ابلاغ حکم شهردار توسط آقای سعید بخش جناب آقای مهندس قاسمی رسماً شهردار گز شدند و با اولین سخنرانی کوتاهی خود کارشان را آغاز کردند. امید است در این دوره شورای اسلامی شهر با همدلی بیشتر بین مردم و شورای شهر و شورای شهر و شهردارمحترم جبران کاستی های گذشته بشود چرا که آقای مهندس قاسمی با سابقه ایی درخشان در پست شهرداریهایی چون ورزنه – حبیب آباد و . . . و معاونت فرمانداری نطنز و مدیر کل شهرداریهای استان اصفهان می تواند شهر تاریخی گز را آنچنان که فرماندار محترم و نماینده محترم مردم فرمودند در نقطه ثقل دو شهرستان شاهین شهر و میمه و شهرستان برخوار بسازند و معرفی کنند.

1130_7 1130_81130_9

درضمن در این مراسم آقای سیدان ریاست محترم حوزه هنری استان اصفهان نیز به همراه دیگر مدیران و رؤسای ادارات شهرستان و دیگر شهرداران و شوراهای اسلامی شهرستان برخوار حضور داشتند.
1130_10 1130_11 1130_12
1130_13 1130_14


فرستاده شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای مراسم تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید شهر تاریخی گز برخوار بسته هستند

متأسفم، نظرات این نوشته بسته است.